› Een avond met stand up comedians.
Woensdag 15 maart organiseren wij alweer de 9e editie van de Luxor Comedy Club. De avond wordt wederom georganiseerd i.s.m. Bert Keurentjes Comedy.
Headliner is dit keer Arian Compen. Op stand-up comedy gebied doet Arian erg leuke dingen: In 2023 won hij als eerste in de geschiedenis de MVG, was hij in 2022 de winnaar bij het Comedyfestival Zuid-Limburg. In 2018 won hij de titel “Kei Grappigste” en werd hij 2de bij de Open Rotterdamse Oneliner Kampioenschappen. Een grappenmaker die met zeer zeer zeer droge humor, woordspelingen en originele vondsten het publiek weet te boeien.
Ooit een beschuit gegeten zonder te drinken? Zoiets! Daarom het dringende advies: Goed drinken! (bron: tonpraten.nl)
De overige comedians zijn Linda Kolen, Jos van Gorkum en Jo de Rijck. De avond wordt aan elkaar gepraat door MC: Bert Keurentjes
Kaarten zijn uitsluitend te koop via de site en onze kassa.
‹ Terug naar overzicht